Nadchodzące miesiące to doskonały czas na wiosenne porządki, które obejmą nie tylko Twoje biuro, ale także flotę pojazdów firmowych. Choć dobrze założona folia doskonale chroni samochód przed działaniem warunków atmosferycznych, po zimie może potrzebować nieco uwagi. Sprawdź, jak zadbać o design swoich pojazdów firmowych, aby niezmiennie zachwycały pięknym wyglądem i co najważniejsze — skutecznie przyciągały uwagę przechodniów.

Nowy wygląd samochodu na wiosnę

Jeśli chcesz zdecydować się na całkowitą metamorfozę pojazdów swojej floty firmowej, w pierwszej kolejności należy usunąć starą folię. O ile w przypadku profesjonalnie wykonanej usługi czynność ta nie zajmie dużo czasu, nieumiejętnie przyklejona reklama może wymagać więcej uwagi. Niezależnie od tego, z jakim przypadkiem mamy do czynienia, zawsze sugerujemy wykonanie tego rodzaju usług przez profesjonalistów, którzy posiadają specjalistyczne narzędzia i umiejętności, dzięki którym szybko będziesz mógł cieszyć się nowym wyglądem swojego samochodu na wiosnę.

Modyfikacja może dotyczyć zarówno wybranych elementów, jak i całości folii, jaka została nałożona na pojazd. Całkowicie nowy wygląd z pewnością zapewni Ci zmiana koloru auta — możesz wybierać pośród szerokiej gamy odcieni, a także wybrać jeden z aktualnie popularnych efektów np. metallic, mat, perła czy kameleon. Dzięki oklejaniu możesz cieszyć się nie tylko nowym kolorem pojazdu, ale także skuteczną reklamą — wystarczy, że umieścisz na nim zaktualizowane dane kontaktowe swojej firmy i chwytliwy slogan. Wszystko to sprawi, że tej wiosny z łatwością wyróżnisz się w tłumie pozostałych samochodów.

Poza samym odświeżeniem wyglądu samochodu na wiosnę, oklejanie doskonale sprawdzi się także w przypadku rebrandingu Twojej firmy. Dlatego, jeśli w ostatnim czasie zmieniłeś wygląd swojego logo lub innych elementów wizualnych Twojej marki, konieczne jest ich umieszczenie nie tylko na dokumentach firmowych, stronie internetowej czy kasetonie znajdującym się nad wejściem do lokalu, ale także właśnie na pojazdach firmowej floty, które są mobilną i niezwykle skuteczną reklamą Twojej firmy.