Realizacje

Nasze realizacje

Nasze dotychczasowe doświadczenia są dla nas najlepszą reklamą. W każdy projekt wkładamy mnóstwo serca i zaangażowania, a każde kolejne zlecenie to dla nas okazja do zdobycia nowych umiejętności lub jeszcze większej wprawy w wykonywanej pracy. Zgromadzone tu realizacje świadczą o jakości dostarczanych przez nas produktów, a przy okazji mogą być świetną inspiracją dla klientów!

Cyfrowy druk plakatów, etykiet i banerów

Produkcja etykiet, tablic reklamowych i plakatów to duża część naszej działalności. Każdym zleceniem zajmujemy się kompleksowo – od zatwierdzonego przez klienta projektu, przez wykonawstwo, aż do montażu gotowych rozwiązań. Nasza drukarnia cyfrowa działa na terenie Warszawy – miasta, w którym szczególnie ważne jest odpowiednie oznakowanie swojej marki, aby nie zginąć w gąszczu innych ofert!

Oklejanie samochodów i witryn – przykładowe realizacje

Naklejki na samochodach i innych elementach przestrzeni to świetny i tani sposób na przyciągnięcie uwagi przechodniów. Umieszczone na podłogach, szybach i ścianach mogą pełnić także funkcję informacyjną – Dynamite Design poleca się do profesjonalnego wayfindingu!

PREZENTUJEMY WYBRANE REALIZACJE

Druk na folii, Druk wielkoformatowy, Kasetony reklamowe
Druk wielkoformatowy, Roll-upy
Druk na folii, Druk wielkoformatowy, Oklejanie witryn, Zabudowa witryny
Druk na folii, Druk wielkoformatowy, Kasetony reklamowe, Oklejanie witryn
Druk na folii, Druk wielkoformatowy, Kasetony reklamowe, Oklejanie witryn
Druk na folii, Druk wielkoformatowy, Kasetony reklamowe, Oklejanie witryn