Na rynku poligraficznym działamy już od wielu lat, przekazując naszym Klientom najskuteczniejsze rozwiązania.Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów: grafików, drukarzy, handlowców, specjalistów od reklamy, copywriterów i informatyków. Wspólnie łączymy siły, tworząc zgrany zespół pasjonatów szeroko pojętego druku.

Nieodłącznym elementem każdego dobrego wydruku jest oryginalny motyw.

Jedną z usług, proponowanych przez naszą warszawską drukarnię jest projektowanie graficzne online.

Nasi specjaliści wykonają dla Ciebie indywidualny projekt, dostosowany specjalnie do Twoich indywidualnych potrzeb. Ty opiszesz nam swoją działalność lub powiesz, jaką funkcję ma spełniać stworzona przez nas propozycja, a my przedstawimy Ci naszą propozycję.

Nie musisz przyjeżdżać do biura – wszystko zorganizujemy drogą online.

Identyfikacja wizualna

Zaprojektujemy oryginalny znak firmowy dla Twojej działalności. Projektujemy LOGO od podstaw, mając na uwadze wytyczne naszych Klientów. Wsłuchujemy się w potrzeby, poznajemy charakter działalności, zaznajamiamy się z docelową grupą odbiorców i łączymy wszystkie elementy, tworząc spójną wizję graficzną. A logotyp to dopiero początek! W oparciu o wypracowaną linię graficzną przygotowujemy także pozostałe materiały.

Zajmujemy się w sposób profesjonalny kreowaniem wizerunku produktów oraz otoczenia tak, aby był rozpoznawalny w szerszym zakresie przez wielu odbiorców. Według nas projektowanie graficzne ma na celu wykonanie takiego identyfikatora wizualnego, który spełni oczekiwania jak największej ilości użytkowników i będzie wyrażał założenia statutowe marki. Zapewniamy kompleksową usługę, która obejmuje kilka odmiennych czynności.

Czytaj więcej...

Zadbamy o profesjonalny i spójny wizerunek Twojej firmy.

Zaprojektowanie odpowiedniego LOGO od samego początku pozwoli Państwu budować swoją, dającą możliwość wyróżnienia się wśród konkurencji, tożsamość wizualną. Każde logo zaprojektowane przez nas jest niepowtarzalne i przygotowywane pod określone wymagania oraz specyfikę działań klienta. Jednak samo logo to nie wszystko, dlatego konsekwentnie projektujemy wizję marki, przygotowując wszystkie materiały w oparciu o spójną linię graficzną.

Zaprojektujemy Twoje logo oraz całą identyfikację Twojej firmy tak, aby już w pierwszych sekundach wzbudzić same pozytywne emocje u Twojego potencjalnego klienta. Profesjonalnie zaprojektowane oraz fachowo wykonane materiały reklamowe pozwolą Ci przedstawić się jako solidna i godna zaufania firma.

Przygotowanie do druku

  • Druk dowolnych obrazów w najwyższej jakości.
  • Wysokiej jakości zalaminowany wydruk.
  • Oprawienie w ramę w dowolnym rozmiarze.
  • Możliwość oprawy w dostarczoną ramę.

Czytaj więcej...

Oferta skierowana jest do każdego, kto ma pliki graficzne, ale nie są one przygotowane do druku. Przygotowujemy pliki według ogólnie przyjętych standardów, lub pod specyfikację danej drukarni. Nie ma dla nas znaczenia czy będzie to druk cyfrowy, offsetowy, fleksograficzny czy sitodrukowy. Przygotujemy pliki pod każdą technikę drukarską!

Projektowanie dla poligrafii

Opracowujemy powierzone nam pliki pod wytyczne różnorodnych materiałów poligraficznych. Świat reklamy drukowanej przeżywa prawdziwy renesans z uwagi na nowe technologie stosowne przy produkcji materiałów promocyjnych oraz nowe możliwości obróbki graficznej. My czuwamy nad spójną wizją estetyczną, starannym wykończeniem oraz prawidłowym wydrukiem. Doradzamy również przy doborze właściwych mediów pod produkty.

Czytaj więcej...

Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem projektów graficznych dla dowolnych materiałów poligraficznych.

Mimo silnie rozwiniętej branży reklamy internetowej, reklama drukowana to wciąż najpopularniejsze i najtańsze narzędzie promocji firmy. Wizytówki, ulotki, foldery reklamowe to podstawa budowania profesjonalnego wizerunku każdego przedsiębiorstwa. Dlatego bardzo ważne jest przygotowanie spójnych projektów oraz staranne wykonanie finalnych produktów. Kompleksowe podejście do projektowania pozwala nam wykonać dla Twojej firmy zarówno wizytówkę, jak i billboard reklamowy.

Zajmujemy się nie tylko projektowaniem, ale także doradztwem w zakresie wyboru docelowych mediów, oraz materiałów i techniki druku.

Retusz, montaż, obróbka zdjęć

Nie zawsze wykonane zdjęcia spełniają nasze oczekiwania. Niefortunne kadrowanie, zabrudzenia, spłowiałe kolory – te oraz wiele innych czynników wpływają na pogorszenie jakości fotografii. Zajmujemy się profesjonalnym retuszem i montażem zdjęć, dokonujemy także ich obróbki graficznej. Podejmujemy się poprawy wyglądu obrazów kolorowych oraz monochromatycznych. Przeprowadzamy nasze prace na starych i współczesnych zdjęciach.

Czytaj więcej...

Czasami zdarza się, że posiadane zdjęcia trzeba poprawić…

Powody mogą być różne – zbyt mała głębia, kiepskie kadrowanie, zabrudzenia na zeskanowanych zdjęciach, a może należy usunąć albo dodać jakąś osobę lub rzecz? Nie ma problemu. W naszym studiu graficznym zajmujemy się profesjonalnym retuszem i montażem zdjęć. I nie ma tu znaczenia czy należy podciągnąć kolory w starych zdjęciach, wykonać kolaż zdjęć z wakacji czy przygotować montaże packshotów do katalogu produktów.

Wykonamy obróbkę zdjęć każdego typu z zadbaniem o najdrobniejsze szczegóły.