Praca

Zobacz nasze ofery pracy

Praca w drukarni

Zapoznaj się z proponowanymi przez nami ofertami pracy.

Montażysta, monter reklam / pracownik produkcji w drukarni

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie wydruków, tablic, kasetonów, fototapet i innych elementów reklamowych,
  • przygotowanie materiałów do montażu
  • montaż przygotowanych materiałów, aplikacja folii, montaż kasetonów, tapet, tablic
  • obsługa maszyn drukujących i wycinających
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • umiejętność oklejania folią powierzchni płaskich oraz prostych elementów nieregularnych, poparta doświadczeniem,
  • oklejanie pojazdów folią wylewaną będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność montaży kasetonów, tablic i innych elementów reklamowych,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, kątówka, lutownica itp.)
  • dokładność i dbałość o detale,
  • umiejętność radzenia sobie z niespodziewanymi sytuacjami na montażu,
  • pomysłowość i kreatywność w wymyślaniu rozwiązań do nietypowych zamówień,
  • obsługa podstawowa Adobe ilustrator będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym i miłym zespole
  • ciekawe projekty do realizacji
  • praca w godzinach 8-16. Możliwe sporadycznie wieczorne i poranne nadgodziny przy montażach w Centrach Handlowych.
  • nadgodziny płatne 150%

Miejsce pracy, Warszawa, ul. Odrowąża

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz zdjęcia kilku realizacji.

Staż - Grafik do spraw realizacji

Dlaczego praca u nas?

Myśl o braku doświadczenia zawodowego spędza Ci sen z powiek?
Interesujesz się projektowaniem grafiki, możliwościami programów graficznych, technikami druku i samym drukiem?
Chcesz zobaczyć, jak naprawdę wygląda praca w drukarnii?

Nie chcesz zaczynać od parzenia kawy i podawania frytek?

Wyślij CV i przyjdź do nas na PŁATNY STAŻ!
Poszukujemy osoby kreatywnej, ze znajomością obsługi programów graficznych i podstawową wiedzą na temat przygotowania materiałów do druku.
W zamian oferujemy intensywną naukę podczas pracy przy ciekawcyh projektach i zadaniach.

Wymagania

  • kreatywność
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych Photoshop, Illustrator, Indesign, Corel,
  • wiedza o przygotowaniu materiałów do druku (prepress) – podstawowa
  • doświadczenie w projektowaniu grafiki
  • znajomość podstaw projektowania zgodnego z obecnymi trendami
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność i dokładność podczas pracy
  • status studenta
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B – było by dużym atutem.

  • tworzenie projektów graficznych różnego typu (poligrafia, internet),
  • przygotowywanie prac do druku według określonych wytycznych,
  • kontakt z klientami,
  • wystawianie i kontrola zleceń,

Oferujemy

  • płatny staż, po stażu możliwość zatrudnienia,
  • odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość dopasowania elastycznego grafiku pracy,

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz kilku swoich prac graficznych.