Przestrzenne podświetlane logo lub napis to wspaniała forma zaistnienia w przestrzeni miejskiej. Starannie wykonana reklama świetlna to skuteczny i prestiżowy sposób wyeksponowania Twojej marki. Projektujemy i wykonujemy kasetony świetlne w dowolnym wymiarze. Jedno lub dwustronne oraz w dowolnym kształcie. Jako lico stosujemy materiały takie jak plexi, dibond, poliwęglan komorowy, baner do podświetleń. Standardowo ramy są aluminiowe w kolorze srebrnym, ale jest możliwość pomalowania ram lakierem proszkowym w kolorze dowolnym z palety RAL. Kasetony podświetlane modułami LED – charakteryzują się one przedłużoną żywotnością oraz pozwalają zaoszczędzić energię elektryczną.

Kasetony świetlne

Wykonujemy kasetony w dwolnym rozmiarze. Dopasowane do Twoich potrzeb. Zależnie od techniki wykonania, przeznaczenia i chęci uzyskanego efektu możemy wykonać następujące kasetony:

Kasetony reklamowe
  • Kasetony aluminiowe z wsuwanym licem – możliwość zastosowania lica wykonanego z zadrukowanego plexi lub poliwęglanu komorowego. Nadruk solwentowy na folii translucentnej (do podświetleń) lub UV bezpośrednio na płycie. Rama wykonana z aluminium, malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Kasetony podświetlane modułami LED. Ograniczenim dla takich kasetonów jest wielkość płyt plexi lub poliwęglanowych. Nie polecamy łączenia plexi. Lepszym rozwiążaniem do kasetonów XXL jest poniższy rodzaj.
  • Kasetony aluminiowe z miękkim licem – kasetony wykonane z aluminium. Front kasetonu to zadrukowana solwentowo tkanina banerowa do podświetleń. Metoda to sugerowana jest do bardzo długich lub wysokich kasetonów.
  • Kasetony z dibondu – wzór frezowany w dibondzie (tutaj więcej o tym materiale), podklejony plexi.Świeci tylko wyfrezowany wzór. Dodatkowo jest możliwość zadruku UV na dibondzie lub oklejenia dibondu folią – zadrukowaną solwentowo lub wycinaną ploterem.
  • Litery świetlne 3D – litery wykonane z giętej w dowolny kształt taśmy aluminiowej o szerokości 60 do 200 mm. Lico wykonane z plexi o grubości 4 mm lub dibondu. Plecy wykonane z 10 mm PCW.

LEDon – neon świetlny

Chociaż nazwa brzmi nieznajomo, jest to jednak nowa forma dobrze znanego wszystkim neonu. Z tym, że wykonany jest w nowoczesny sposób – bez stosowania szkodliwych gazów oraz problematycznych giętych rurek szklanych. Dzięki technologii tworzenia LEDonów trójwymiarowa reklama świetlna wchodzi na zupełnie inny poziom!

LEDon

LEDon to dowolność kształtów i kolorów – ogranicza cię tylko Twoja kreatywność!
LEDon to oszczędność – zastosowanie światła LED zapewnia najniższe możliwe zużycie energii przy zachowaniu mocnego, wyrazistego oświetlenia!
LEDon to nowoczesny styl i piękne oświetlenie zarówno do wnętrza Twojej firmy, jak i element zewnętrzny.

LEDon składa się z PCV gr 19mm oraz plexi gr 3mm. W środku znajduje się wysokiej jakości taśma ledowa.

Litery/Logo 3D niepodświetlane

Nie w każdym miejscu jednak wymagane jest uzyskanie podświetlanego logo. Nie zmienia to faktu, że logo trójwymiarowe robi znacznie lepsze wrażenie. Dlatego proponujemy także wykonanie elementów trójwymiarowych bez podświetlenia. Mamy możliwość wykonać logo 3D z dowolnego materiału dzięki szerokiej możliwości obróbki materiałów.

Wykonujemy logo ztakich materiałów jak: plexi, dibond, drewno, aluminium, stal nierdzewna.

Logo 3D

Kilka naszych realizacji

Przedstawiamy kilka reklam świetlnych wykonanych przez nas

Druk na folii, Druk wielkoformatowy, Kasetony reklamowe
Druk na folii, Druk wielkoformatowy, Kasetony reklamowe, Oklejanie witryn