Oferujemy wysokiej jakości druk wielkoformatowy. Piękne, wyraźne i nasycone – w takich krótkich słowach można określić nasze wydruki. Uzyskujemy taki rezultat dzięki zastosowaniu wysokiej rozdzielczości druku 1440×720 dpi. Drukujemy techniką ekosolwentową dzięki czemu nasze wydruki mogą być bez obaw stosowane wewnątrz pomieszczeń – nie będzie problemu z nieprzyjemnym gryzącym zapachem lub toksycznością.

Wykorzystujemy różne rodzaje mediów począwszy od materiałów samoprzylepnych, poprzez papier, a kończąc na materiałach banerowych. Stosujemy kilka typów poszczególnych mediów, dostosowując je do przyszłego zastosowania oraz preferencji klienta.

Zajmujemy się wykonaniem materiałów promocyjnych w wielkim formacie.

Dbamy o to by nasze projekty spełniały ogólne wymagania kampanii reklamowych i były zgodne z założeniami marketingu oraz brandingu.

Zastosowanie druku wielkoformatowego:

 • Banery reklamowe – banery oczkujemy i zgrzewamy na gorąco.
  Możliwość druku do 3,2 m szerokości, większe materiały łączymy na gorąco.
 • Siatki MESH – materiał banerowy o strukturze siatki. Umożliwia swobodny przepływ światła
  i powietrza. Dzięki temu nie zasłania 100% obiektu, oraz nadaje się do miejsc o dużym nasileniu wiatru.
 • Folie samoprzylepne – drukujemy na foliach samoprzylepnych stosowanych do oklejania witryn, pojazdów, elementów wystawowych itp. Drukujemy na folii monomerycznej, polimerowej, samochodowej.
 • Folie OWV – folia One Way Vision – folia okienna , którą cechuje dobra widoczność z wewnątrz,
  natomiast z zewnątrz nie widać lokalu. Stosowana do oklejania witryn, samochodów, autobusów itp.
 • Tablie reklamowe / informacyjne – wykonujemy tablice na różnych podłożach. Możliwość zastosowania druku solwentowego (druk na folii) oraz bezpośredniego druku UV.
 • Szyldy reklamowe – możliwość zastosowania tkaniny banerowej, lub materiałów do tablic. Możliwość zastosowania podświetlenia.
 • Folia kasetonowa – folia do podświetleń. Można ją stosować na kasetonach, ale nie tylko.
  Po naklejeniu jej na np. szybę sklepu, wieczorem, po zapaleniu światła w lokalu cała szyba pełni rolę świecącego kaetonu.
 • Billboardy i plakaty – drukujemy na papierze blueback stosowanym do wykonywania billboardów oraz na papierze plakatowym mat lub satyna 140 g lub 200 g
 • Druk na płótnie Canvas – materiał o strukturze płótna, na którym w ciekawy sposób prezentują się zdjęcia czy reprodukcje dzieł malarskich.
 • Systemy Roll-UP – zadruk na materiale do systemów wystawienniczych roll-up. Produkujemy nowe rollupy lub wymieniamy wkład w używanych systemach.
 • Fototapet – drukujemy na specjalnym materiale tapetowym
 • Materiałów do oklejania stoisk targowych,

Druk wielkoformaatowy wykonujemy w następujących technikach:

 • Druk solwentowy – druk do zastosowania zewnętrznego. Aby podwyższyć wytrzymałość na warunki atmosferyczne i drobne uszkodzenia mechaniczne zaleca się laminowanie. Możliwość uzyskania efektu błysk/mat. Możliwość druku na foliach, banerach, papierze, płótnie. Na płyty folia jest wyklejana.
 • Druk UV – druk utwardzany światłem UV. Charakteryzuje się podwyższoną odpornością na warunki atmosferyczne oraz delikatne uszkodzenia mechaniczne. Nie wymaga laminowania. Zadrukowany materiał uzyskuje efekt matu. Możliwość druku bezpośrednio na płytach PCV, PLEXI, DIBOND, TUSAND, SZKŁO, DREWNO itd, oraz na wszelkiego rodzaju foliach i banerach.
Cennik druku wielkoformatowego 
Druk na folii od 18 zł
Druk na folii z laminatemod 28 zł
Druk na folii OWV od 25 zł
Druk banerów
od 18 zł
Druk na papierze 140 god 15 zł
* ceny NETTO
burun