Znaki kierunkowe z plexi

Praktyka ta nie tylko ułatwia życie – jest właściwie procedurą niezbędną w przypadku dużych budynków biurowych, mieszkaniowych i komercyjnych. Chodzi o tzw. wayfinding: odpowiednie oznaczenie drzwi, pięter i innych ważnych lokalizacji. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

System identyfikacji wizualnej, oznakowanie obkiektów

Identyfikacja budynku to bardzo ważna kwestia zarówno z logistycznego, jak i marketingowego punktu widzenia. Zamontowane w przestrzeni elementy wayfindingu pełnią równocześnie funkcję reklamową, ozdobną oraz informacyjną. Spójne pod względem estetycznym projekty, umieszczone na ścianach, szybach, drzwiach i podłogach, dobrze wpływają na wizerunek marki oraz stwarzają przytulną atmosferę w pomieszczeniu.

Naklejki podłogowe to tylko jeden z naszych produktów: wykonujemy kompleksową identyfikację wszelkiego rodzaju budynków. Klienci często zamawiają u nas znaki kierunkowe, tablice informacyjne, logotypy inwestora czy najemcy, tapety, a także bardziej nietypowe projekty, jak na przykład montaż filcu na ścianach. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy doradzić w wyborze odpowiednich materiałów do wayfindingu oraz ich wykończenia do danego przedsięwzięcia. Przedstawimy Ci sprawdzone, sugerowane przez nas rozwiązania lub zaproponujemy całkowicie nowe, indywidualne podejście!

Naklejki na drzwi, podłogi i ściany: kompleksowy wayfinding dla Twojej firmy

Jako profesjonalny producent tablic informacyjnych dla budynków kompleksowo zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy takie elementy jak:

  • oznakowanie budynku zewnętrzne (tabliczki drzwiowe, kasetony, litery 3D, tablice parkingowe i informacyjne),
  • oznakowanie budynku wewnętrzne, czyli tak zwany wayfinding (naklejki podłogowe, znaki kierunkowe, tabliczki informacyjne, tabliczki przydrzwiowe)
  • elementy brandingowe biura (wyklejanie drzwi i szyb foliami, logotypy 3D, tapety i fototapety).

Chętnie realizujemy zamówienia indywidualne, zawsze dobierając rodzaj materiałów oraz technikę pracy na potrzeby konkretnego projektu. Chętnie porozmawiamy o szczegółach naszej współpracy, dlatego już dziś zachęcamy do kontaktu!

Kilka naszych realizacji

Przedstawiamy zdjęcia z realizacji oznakowań budynków