Tablice reklamowe lub informacyjne są świetnym nośnikiem informacyjnym i stanowią nieodłączny element reklamy zewnętrznej każdej firmy. Wykonujemy wszystkie rodzaje tablic: jednostronne, dwustronne, wiszące, stojące, przytwierdzane na dystansach, przezroczyste…

Stosowany materiał to przeważnie PCV spienione o grubości od 2 do 10 mm. W zależności od potrzeb klienta możemy zadrukować bezpośrednio podłoże PCV techniką druku UV lub nakleić folię mat/błysk zadrukowaną techniką solwentową. Dodatkowo w razie potrzeby tablicę możemy zalaminować.

Kolejnym tworzywem, z jakiego wykonujemy tablice, jest przezroczysta PLEXI. Przeważnie na taki materiał naklejamy litery i kształty wycięte ploterem z kolorowej folii.

Zdarzają się sytuacje, że klient ma już podłoże, np. blaszane. Wtedy oczywiście zadrukowujemy folię a następnie naklejamy ją na wybrany element (możliwy montaż na miejscu).

Nasza warszawska firma oferuje druk solwentowy na folii samoprzylepnej. Stosujemy farby ekosolwentowe dzięki czemu wydruki mogą być bez obawy stosowane wewnątrz pomieszczeń.

Wykonujemy tablice na podłożach takich jak:

  • Spienione PCV – grubość od 2 do 10 mm. Jest to najpopularniejszy materiał wykorzystywany do tablic reklamowych i informacyjnych. PCV jest dosyć elastyczne, odporne na warunki atmosferyczne i charakteryzuje się stosunkowo nie dużą wagą.
  • Dibond – materiał o grubości 2-3 mm. Świetnie nadaje się do reklamy zewnętrznej jak i do ozdobnego wykorzystania wewnątrz. Dibond to płyta kompozytowa składająca się z rdzenia polietylenowego oraz okładzin a aluminium. Charakteryzuje się bardzo dużą sztywnością, wytrzymałością, idealnie gładką powierzchnią oraz estetycznym wyglądem. Występuje w kolorze białym, czarnym i szczotkowanego aluminium.
  • Plexi – grubość od 1,5 do 20 mm. Możliwość zastosowania płyty bezbarwnej, mlecznej lub kolorowej. Najlepsze efekty uzyskuje się poprzez wyklejenie folii ploterowej lub folii z zadrukiem „od strony kleju” na plecy tablicy. Można także zastosować folię imitującą szkło mrożone – daje to bardzo ciekawy efekt.
  • Inne materiały – wykonamy tablicę na każdym materiale dedykowanym. Możemy wydrukować folię metodą solwentową i zaaplikować ją na szkło, drewno, blachę itp.

Stosujemy także podświetlenie LED pod tablicami odsuniętej na dystansach od ściany. Daje to świetny efekt wizualny.