Tapeta winylowa monomerowa (zwana także monomeryczną) wykorzystywana jest często jako alternatywa dla fototapet oraz tapet drukowanych na drogich materiałach. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że jest o wiele mocniejsza i bardziej wytrzymała od tradycyjnych tapet papierowych. Daje możliwość uzyskania pięknych i nasyconych kolorów, a także umożliwia czysty i bezklejowy montaż

Nasza drukarnia jest w stanie wydrukować na tapecie dowolny wzór. Może to być piękny pejzaż, powtarzalny wzór geometryczny, intrygująca abstrakcja i każdy inny dowolny plik graficzny!

Fototapeta winylowa monomerowa jest idealnym niskobudżetowym materiałem do dekoracji wnętrz. Wykorzystywana jest zarówno na powierzchniach wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia. Jest łatwa w obróbce i bezproblemowa w montażu. Można ją dowolnie zadrukowywać i docinać do wybranego kształtu. Montaż jest czysty – nie musisz obawiać się pobrudzenia czegokolwiek klejem, zatem nie musisz zabezpieczać mebli, ani podłogi. W naszym parku maszynowym wykorzystujemy nowoczesne techniki oraz zaawansowane urządzenia. Umożliwia nam to każdorazowo przygotowanie produktu o najwyższych parametrach i dobranie odpowiednich form uszlachetnienia do konkretnego projektu (np. zabezpieczający przed uszkodzeniami mechanicznymi i promieniowaniem UV laminat).

Tapete monomeryczną można myć detergentami, nie martwiąc się o naruszenie struktury. Tapeta monomeryczna jest antybakteryjna, odporna na plamy, łatwe w utrzymaniu i przyjazna środowisku.

Winylowa tapeta monomerowa przeznaczona jest do aplikacji na płaskich powierzchniach, które nie posiadają wyraźnych wypustek i zagłębień. Świetnie wygląda jako fototapeta na ścianie czy okleina drzwi, ale także sprawdza się jako dekoracja meblowa. Jest niezwykle odporna na zabrudzenia. Można ją myć detergentami, nie martwiąc się o naruszenie struktury. Tapeta monomeryczna jest antybakteryjna, odporna na plamy, łatwe w utrzymaniu i przyjazna środowisku. Doskonale sprawdza się w obiektach użyteczności publicznej i o dużym natężeniu ruchu, w których na co dzień gromadzi się wiele osób, takich jak przedszkola i żłobki, restauracje, biura, czy hotele lub sklepy. Nie oznacza to jednak, że nie można wykorzystać ich w domu lub mieszkaniu. Są doskonałą alternatywą dla drogich tapet do salonu, czy sypialni. Można je położyć również w kuchni czy łazience. Oprócz wytrzymałości dają też zachwycający wygląd.

Zalety:

Dwuletnia gwarancja oraz wysokiej jakości zadruk (solwentowy lub utwardzany światłem UV) na tapecie o grubości 200 mikronów daje pewność, że nasz produkt zostanie doceniona przy realizacji (nie tylko) prostych i podstawowych projektów wykończeniowych lub dekoracyjnych.

Zastanawiasz się, czy tapeta monomeryczna sprawdzi się przy Twoim projekcie?

Nasi Specjaliści z chęcią Ci pomogą i odpowiedzą na każde pytanie.