Podświetlone logo z plexi

Każdy właściciel lokalu doskonale wie, jak ważna jest odpowiednia identyfikacja wizualna. Możliwość wyróżnienia się na tle innych przedsiębiorców zapewniają elementy 3D, których produkcja umożliwia wykonanie dowolnej kompozycji — zarówno nazwy firmy, logotypu, jak i innych projektów, które sprawią, że Twój lokal zwróci na siebie uwagę.

Produkcja elementów 3D – nieograniczone możliwości

Tworzone projekty mogą być wykonane z praktycznie każdego materiału. Najczęściej wykorzystywanymi są jednak PCV, plexi, styrodur, aluminium oraz naturalne drewno. W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, możesz także wybrać mieszankę proponowanych technik. Produkcja elementów 3D to w większości przypadku litery — możliwe do wykonania w każdym rozmiarze, odcieniu i wykończeniu, które podkreśli charakter Twojego lokalu i będzie współgrał z pozostałymi elementami identyfikacji wizualnej. Ale to nie wszystko, ponieważ elementy 3D umożliwiają tworzenie także dużo bardziej skomplikowanych projektów takich jak logotypy. Aby mieć pewność, że wybrana przez Ciebie instalacja będzie doskonale widoczna zarówno w dzień, jak i w nocy możesz zdecydować się także na podświetlaną kompozycję.

Elementy 3D dla każdej branży

Niezależnie od tego, jaki jest charakter Twojej działalności, elementy 3D będą doskonałym rozwiązaniem, aby zadbać o odpowiednią widoczność Twojego lokalu. Możesz umieścić je zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz swojej siedziby, zwiększając świadomość swojej marki i skutecznie przykuwając uwagę przechodniów. Możliwości produkcji tego rodzaju instalacji są praktycznie nieograniczone, dlatego możesz liczyć na w pełni spersonalizowany projekt, który doskonale współgra z charakterem Twojej działalności. Elementy 3D w postaci logotypów, znaków lub liter wykonanych z drewna doskonale wpisują się do wnętrza rustykalnej restauracji lub kwiaciarni. Konstrukcje z aluminium będą natomiast doskonałą alternatywą dla lokali w stylu nowoczesnym np. biur nieruchomości czy agencji reklamowych. Niezależnie od wyboru, profesjonalna produkcja tego rodzaju instalacji zapewnia dowolną kolorystykę, wielkość i wykończenie, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej o reklamie świetlnej