Za pomocą tapet możemy szybko i bez bałaganu dokonać efektownej metamorfozy wybranego pomieszczenia, całego mieszkania lub biura. Do wyboru mamy tapety monomerowe, polimerowe winylowe, wzorzyste, gładkie i strukturalne. W ofercie naszej drukarni znajdziecie je wszystkie. Dodatkowo, nasi utalentowani graficy pomogą przygotować Wam piękny i oryginalny wzór. To, na jaki rodzaj tapety zdecydujecie się ostatecznie, zależy wyłącznie od Waszych indywidualnych preferencji i potrzeb.

Fototapeta polimerowa strukturalna zastosowana w dowolnym wnętrzu potrafi w szybki i spektakularny sposób odmienić jego oblicze. Odpowiednie wzory i kolory podkreślają dany styl, eksponują meble, dodają wnętrzu wyrazistości i przestrzeni. To propozycja dla osób szukających ciekawych rozwiązań w dekoracji wnętrz, gdyż ten rodzaj tapety potrafi naprawdę wiele. Ich wyjątkową cechą jest to, że składają się one z niepowtarzalnych wzorów strukturalnych, np. imitujących płótna Canvas, maźnięcie pędzlem malarskim, ziarno, piasek lub dekoracje ścienne dedykowane do pokoju dziecka. Wyróżniająca się tekstura sprawia, że wybrany motyw wraz z odpowiednią grafiką lub zdjęciem będą stanowić niecodzienną aranżację i wyjątkowy design.

Fototapety polimerowe strukturalne składają się z niepowtarzalnych wzorów strukturalnych, np. imitujących płótna Canvas, maźnięcie pędzlem malarskim, ziarno, piasek lub dekoracje ścienne dedykowane do pokoju dziecka.

Zalety:

Podobnie, jak w przypadku tapety monomerowej i polimerowej gładkiej, tapeta strukturalna jest równie odporna na mycie detergentami i delikatnymi środkami chemicznymi. Jest łatwa do aplikacji (stabilna wymiarowo i odporna na rozerwanie), a także prosta w demontażu. Specjalny klej w technologii RE-TAC umożliwia wielokrotne odklejanie i przyklejania tapety bez pozostawiania śladów. Jej repozycjowalność gwarantowana jest przez 2 lata, a klejenie stałe przez 5 lat. Stosowana jest często przez placówki oświatowe, muzea, restauracje oraz w budownictwie indywidualnym i komercyjnym, gdzie liczy się trwały i bezpieczny materiał z możliwością nadruku własnego projektu.

Zastanawiasz się, czy tapeta polimerowa strukturalna sprawdzi się przy Twoim projekcie?

Nasi Specjaliści z chęcią Ci pomogą i odpowiedzą na każde pytanie.