ReTac

Folia ReTac to tradycyjna folia polimerowa o nietradycyjnym zastosowaniu dekoracyjnym. Wykorzystywana jest we wnętrzach na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich, nawet tych delikatnych i mało odpornych na uszkodzenia. Wszystko za sprawą technologii klejącej ReTac, która umożliwia wielokrotną zmianę położenie naszej reklamy bez utraty siły wiązania i bez pozostawiania jakichkolwiek śladów na powierzchni klejonej. Oznacza to, że folia przylega za każdym razem w ten sam sposób, nie uszkadzając podłoża po jego usunięciu.

Zalety:

Możliwość szybkiego usuwania i zmiany położenia grafiki na różnych powierzchniach to nie jedyna zaleta tej folii. Folię ReTac można dowolnie zadrukować, a także wykorzystać jako tablicę kredową (ewentualnie do markerów kredowych). Posiada kilka klas odporności ogniowej, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania na większości powierzchni wewnętrznych w budynkach użyteczności publicznej. Te cechy sprawiają, że często aplikowana jest w szkołach, szpitalach, lotniskach oraz miejscach, które wymagają zgodności z surowymi przepisami przeciwpożarowymi.

Folię można naklejać w dowolnym miejscu podczas spotkań biznesowych i prezentacji, po czym na koniec odkleić, zabezpieczyć papierem podkładowym i jechać z nią na kolejne spotkanie.

Folia ReTac występuje w wersji matowej i błyszczącej,  gładkiej i strukturalnej (np. canvas, piaskowa, lniana lub drewniana), pełnej i przezroczystej. Jej właściwości antygraffiti pozwalają na łatwe usunięcie wszelkiego rodzaju zabrudzeń, w tym napisów powstałych za pomocą markera permanentnego. Jest także odporna na zarysowania i delikatną chemię.

Zastanawiasz się, czy folia adhezyjna sprawdzi się przy Twoim projekcie?

Nasi Specjaliści z chęcią Ci pomogą i odpowiedzą na każde pytanie.