Witryny okienne w sklepach i biurach to niesamowita powierzchnia, która wykorzystywana jest głównie pod reklamę. Aplikacja folii pełnej zwykłej na szybie przyciąga uwagę klientów bardziej, niż ekspozycja samego towaru. Dzięki takiej reklamie łatwiej zapamiętać nie tylko produkty i/lub usługi danego lokalu, ale przede wszystkim markę i lokalizację. Nośnik ten pozwala również wyróżnić daną firmę na tle innych firm z podobnym asortymentem.

Folia pełna zwykła jest rodzajem folii monomerowej o grubości 100 mikronów. Gwarantuje doskonałą jakość wydruku fotografii i obrazów z płynnymi przejściami kolorów. Może zatem stanowić piękną i barwną grafikę przyciągającą uwagę przechodniów. Tak oklejona witryna sklepowa lub wystawowa może informować także o aktualnej wyprzedaży lub promocji. Jest łatwa w montażu i ekonomiczna finansowo, dlatego należy do produktów najczęściej stosowanych na rynku. Folię można nakleić na całą szybę lub jej element, wg. opracowanego projektu. Można ją wyciąć do dowolnego kształtu, co znacząco poszerza jej ogólne zastosowanie, np. jako naklejki reklamowe lub etykiety na produkty. Wykorzystywana jest także do oklejania prostych płaskich powierzchni. Często można ją spotkać jako dekorację frontów meblowych, blatów stołów w restauracjach lub na kontenerach samochodów dostawczych.

Folię pełną zwykłą można nakleić na całą szybę lub jej element, wg. opracowanego projektu. Można ją wyciąć do dowolnego kształtu, co znacząco poszerza jej ogólne zastosowanie, np. jako naklejki reklamowe lub etykiety na produkty.

Zalety:

W przypadku powierzchni narażonych na duże nasłonecznienie, grafika blokuje nadmiar słońca wpadającego do sklepu chroniąc towary. Często także pozwala obniżyć temperaturę panującą w lokalu, szczególnie w bezchmurne dni, gdyż zabiera ponad 80% światła słonecznego. Folię okienną pełną można dodatkowo zabezpieczyć laminatem foliowym UV (dodatkowe 100 mikronów do grubości początkowej), wykończonym na połysk lub mat. Chroni to wydruki przed blaknięciem oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Zastanawiasz się, czy folia pełna zwykła sprawdzi się przy Twoim projekcie?

Nasi Specjaliści z chęcią Ci pomogą i odpowiedzą na każde pytanie.