klej kropeczkowy

Jeżeli szukacie folii, która łączy efekt dekoracyjny i imponującą jakość z łatwą aplikacją to Easy Dot jest właśnie dla Was. Można ją wykorzystać w wewnętrznych grafikach, do aplikacji na różnego rodzaju podłożach, ale także na bardzo dużych powierzchniach. Wszystko za sprawą specjalnego kleju kropeczkowego, zwanego również wypustowym lub – jak sama nazwa skazuje – DOT.

Zalety:

Specjalna struktura kleju umożliwia łatwą aplikację bez bąbli i prosty demontaż. Dzięki wybiórczemu klejowi powietrze nie zostanie uwięzione pod folią, a jeśli powstanie zagięcie to można ją bez problemu odkleić i przykleić na nowo. Dzięki zastosowanej metodzie klejenia folię można wykorzystać ponownie. Przeniesienie aplikacji w inne miejscu nie stanowi problemu oraz nie wpływa negatywnie na właściwości klejące materiału. Oczywiście tylko, jeżeli powierzchnia kleju nie ulegnie zabrudzeniu. To jest właśnie ta najistotniejsza cecha tego materiału i powód dla którego warto jej używać.

Dzięki klejowi kropeczkowemu możliwe jest nie tylko przenoszenie folii, ale także korygowanie jej ułożenia. Ponadto po odklejeniu nie zostawia śladów na powierzchni.

Folia umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wydruków. Nawet w opcji przezroczystej grafika wyglądała atrakcyjnie i profesjonalnie. Różne kombinacje pozwalają uzyskać ciekawe efekty w połączeniu z wycinaniem ploterowym po zaprojektowanych kształtach.

Ta dekoracyjna folia doskonale nadaje się do oklejania przeszkleń biurowych, witryn sklepowych, kawiarni, materiałów POS lub jako tymczasowe naklejki promocyjne. Jest idealna do dekorowania powierzchni wewnętrznych – płaskich lub lekko zakrzywionych. Wykorzystywana jest także do tymczasowego oznakowania pojazdów lub gadżetów reklamowych. Może być wykorzystana jako pomoc edukacyjna w szkołach lub w firmach szkoleniowych. Z racji swoich właściwości może ją aplikować osoba nie posiadająca dużego doświadczenia.

Zastanawiasz się, czy folia adhezyjna sprawdzi się przy Twoim projekcie?

Nasi Specjaliści z chęcią Ci pomogą i odpowiedzą na każde pytanie.