Chcesz brandować tworzone przez Twoją firmę akcesoria? A może potrzebne Ci są nowoczesne materiały reklamowe, dzięki którym przyciągniesz potencjalnego klienta? Oferta naszego sklepu internetowego dostępna jest nie tylko dla firm, ale również dla osób prywatnych, które chcą wykonać naklejki samoprzylepne na folii, etykiety na produkty oraz wlepy. Które wybierzesz?

Druk wlepów na folii samoprzylepnej

Umieszczone na folii naklejki mają wiele zastosowań, dzięki czemu są chętnie wykorzystywane nie tylko na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków użyteczności publicznej. Wspomniane produkty wykorzystuje się do oklejania witryn, pojazdów, a także są wybierane do tworzenia scenografii czy modeli ściennych w domach jednorodzinnych czy firmach. Bez większego problemu można je stosować wewnątrz pomieszczeń, w których przebywają ludzie i zwierzęta, ponieważ w procesie produkcji stosowane są farby ekosolwentowe, dzięki czemu można liczyć na świetną jakość i nasycenie kolorów. Naklejki samoprzylepne, czyli tzw. wlepy, mogą zostać wykończenie w wybarwieniu błyszczącym, matowym lub strukturalnym.

Jak tworzone są etykiety na produkty?

Dużą popularnością cieszy się również druk na folii samoprzylepnej w postaci etykiet na produkty – są to podstawowe elementy do pakowania i znakowania asortymentu. Możliwe jest wykonanie etykiet nie tylko dla branży magazynowej i logistycznej, ale również dla piekarniczej, kosmetycznej czy piwowarskiej. Wlepy mogą zostać stworzone czyste, jedno- lub wielokolorowe. Wspomniane elementy są drukowane przede wszystkim techniką cyfrową, jednakże w zależności od indywidualnych potrzeb możliwe jest wykonanie druku offsetowego.

Nieograniczony wybór samoprzylepnych naklejek

Wlepy drukowane na folii mogą zostać samodzielnie zaprojektowane przez klienta, dzięki czemu będą w pełni zgodne z jego gustami. Do wyboru możliwy jest dowolny kształt naklejki, a także dodatkowe zabezpieczenie z wykorzystaniem laminatu błyszczącego lub matowego. Etykiety mogą być dowolnie personalizowane – problemem nie jest nawet duża ilość wzorów w jednym nakładzie.

Etykiety na piwo
Naklejki i etykiety

Napisz do nas – wykonamy wycenę oraz doradzimy najlepsze możliwości.