Naklejki ścienne, czym się wyróżniają? 

Tapety wielkoformatowe pomogą nam pokryć ściany dowolnego pomieszczenia. Dynamite Design oferuje wyłącznie druk najwyższej jakości z wykorzystaniem nietoksycznych tuszy, dzięki czemu nie tylko stworzysz wnętrze o estetycznej wizualizacji, ale również dbające o bezpieczeństwo Twojej rodziny lub współpracowników. Tworzone przez nas rozwiązania do domu, biura czy restauracji charakteryzują się najwyższą jakością i nasyceniem kolorów, dzięki czemu masz gwarancję niepowtarzalnego i w pełni ponadczasowego efektu! 

Wydruk personalizowanych tapet 

Druk naklejek ściennych jest nie tylko przeznaczony dla klientów z Warszawy, ale również całej Polski. Produkowane przez nas tapety nie tylko są proste w montażu, ale również zapewniają łatwe utrzymanie w czystości – w ofercie można wybierać spośród materiałów gwarantujących pełną zmywalność, dzięki czemu pozbędziemy się z nich drobnych zabrudzeń. 

Samodzielnie zamów projekt 

Na stronie internetowej Dynamite Design możliwe jest samodzielnie przekalkulowanie swojego zamówienia, dzięki czemu szybko poznasz koszty potrzebne do jego realizacji. W przypadku zainteresowania wspomnianymi usługami niezbędne będzie podanie następujących informacji do stworzenia oferty, m.in. nakład, kolorystyka, przeznaczenie materiału, metoda wykończenia czy wymagania co do podłoża drukowego.

Chcesz zamówić lub przekalkulować koszt produkcji takich naklejek? Kliknij w link poniżej!