W galeriach handlowych oraz hipermarketach, a także innych budynkach użyteczności publicznych potrzebne są oznaczenia dla konsumenta, dzięki którym nie tylko łatwo się odnajdzie, ale również zainteresuje reklamowaną ofertą. Rozwiązaniem cieszącym się coraz większą popularnością są naklejki podłogowe, które są uważane za najbardziej nowoczesną metodę reklamy w punktach sprzedaży i jednocześnie umożliwiają łatwiejsze poruszanie się po sklepach. Dlaczego warto zainwestować w przylepy podłogowe?

Personalizowane naklejki podłogowe

Potrzebujesz rozwiązania, dzięki któremu naprowadzić konsumentów do swojego sklepu? A może chce zareklamować swój produkt w centrum handlowym? Niezależnie od wybranego wariantu firma Dynamite stworzy dla Ciebie brandowane oraz personalizowane naklejki podłogowe, które przyciągną grafiką i idealnie sprawdzą się nie tylko w sklepach, ale również przestrzeniach biurowych, halach sportowych, a nawet obiektach o dużym natężeniu ruchu.

Sklep z naklejkami podłogowymi

W sklepie Dynamite korzystamy wyłącznie z nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych, dzięki czemu masz pewność, że zakupiony towar wykonany został z aktualnymi normami i posiada najważniejsze certyfikaty. Wykonując dostępne w ofercie produkty wykorzystujemy farby ekologiczne. Całość drukowana jest na folii z klejem permanentnym, a następnie są laminowane laminatem z atestem antypoślizgowym, dzięki czemu masz pewność, że osoby poruszające się po pomieszczeniu będą w pełni bezpieczne.

Zaprojektuj swoje zamówienie

Decydując się na usługi drukarni internetowej Dynamite zyskujesz możliwość wybrania produktów o dowolnym kształcie oraz konkretnym zastosowaniem. Każdy klient może samodzielnie zaprojektować swoje wymarzone zamówienie, a następnie skorzystać z kalkulatora kosztów, dzięki któremu sprawdzi czy wspomniane zamówienie mieści się w budżecie i przekazać je do dalszej realizacji. Naklejki antypoślizgowe będą idealnym wyborem, ponieważ nie tylko skierują do Twojego lokalu, ale również pozwolą Ci w ciekawy sposób zaprezentować nowy towar.

Naklejki podłogowe
Naklejki podłogowe
Naklejki podłogowe

Chcesz zamóić naklejki podłogowe lub przekalkulować ich koszt?
Zaprasamy do naszego sklepu: